В Луцьку з'явився дизайнер-волонтер

PDF Друк
Понеділок, 26 грудня 2016, 14:25

Дизайнер з міста Луцьк Дмитро Авраменко вирішив зробити добру справу. Певно, як і будь-який український дизайнер, він поглянув на “логотип” поліції та не зміг спокійно дивитись на нього. Відчайдушний хлопець вирішив створити для патрульної поліції рідного міста брендбук. Приурочити цю подію вирішив до річниці роботи служби. Він об’єднав лого зі слоганами “Служити та захищати” та “Один рік з Вами”.

Дмитро запросив за свою роботу купюру номіналом в 1 гривню. Він просто таким чином показав, що підтримує патрульних поліціянтів і грошей з них брати не хоче.

“Я давно спостерігаю за роботою наших патрульних. Я впевнений у тому, що вони як ніхто інший заслужили на підтримку, а також на повагу за свою не легку працю. Я розробив цей дизайн задарма, проте зраджувати принципам не можу, а я вважаю, що будь-яка робота має оплачуватись, саме з цієї причини я попросив за свою роботу цю символічну суму”, - сказав Авраменко.

Дизайн з’явився на сторінці Фейсбуку, куди Дмитро виклав своє творіння. Поліція була дуже вдячна за такий жест, тому на святкуванні річниці роботи поліціянти вручили йому подяку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити