У Луцьку можна зняти в оренду бомбосховище!

PDF Друк
Середа, 21 грудня 2016, 12:59

Останні трагічні події на території України змусили багатьох громадян задуматись: чи не дійде воєнний конфлікт до Луцька? На щастя, навіть в такому разі, у Луцьку є безпечні місця. Під час війни місто готувалось доволі серйозно. Було побудовано з десяток бомбосховищ.

Це заспокоювало громадян, адже у разі небезпеки можна було всією родиною сховатись від атаки. Під час Першої війни бомбосховища були пристосовані для захисту від газових атак. Вже за Другою світовою підтягнулась небезпека авіанальотів, тому сховища вже мали інший функціонал. Також існують протирадіаційні сховища, які можуть захистити від першої хвилі радіації.

В радянських паперах такі спорудження були зашифровані. Наприклад, в документах заводу було вказано “Стоянка машин”, поряд було зашифроване позначення, яке знав лише директор, означало воно, що це не стоянка, а бомбосховище.

Загалом вимоги до побудови бомбосховищ скрізь були однакові. Там мала бути кімната, де можна було сісти і лягти, обов’язковим була наявність санітарного вузла та систем вентиляції, в наявності мав бути медпункт та електрощитова.

Проте наразі одне з таких приміщень було здано в оренду спортивного клубу. Про це стало відомо сьогодні. Високопосадовці запевняють, що в разі необхідності орендар мусить звільнити приміщення за 12 годин, після чого бомбосховище буде готове до використання. Але всі ми чудово розуміємо, що іноді немає навіть 2 хвилин для того, щоб врятуватись. Проте виконавчий комітет вже погодив дану оренду, тому надія лише на те, що над Луцьком буде завжди мирне небо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити