У Луцьку перевізники вимагають підняти вартість проїзду до 4,5 - 5 гривень

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 12:12

Перевізники у місті Луцьк вимагають, щоб ціну за проїзд підняли до 4 гривень 50 копійок, адже за їх словами, теперішня вартість не покриває жодних витрат. Про ці події стало відомо сьогодні, 16 грудня на круглому столі під час засідання міської ради.

“Економічна ситуація змінилась, тому більшість тарифів не відповідають дійсності”, - запевняє заступник мера Сергій Григоренко.

Асоціація перевізників відправила звернення про обговорення майбутніх тарифів, тому сьогодні відбулось зібрання за круглим столом. Але мета даної зустрічі в ознайомленні з представленою інформацією, а вирішувати ці питання плануються не раніше січня 2017 року.

Керівник перевізного підприємства пан Девіцький заявив про те, що з наступного року зросте рівень заробітної плати, що може перекрити проблему з невідповідністю тарифів. Таким чином проблема вирішиться сама собою.
Сергій Григоренко висловив думку щодо оптимальної вартості розміром у 5-6 гривень, яка б дозволила закупити сучасний транспорт та виплачувати зовсім інші зарплати водіям, проте він чудово розуміє, що лучани таку ціну не зможуть платити, тому прийдеться змиритись з тою картиною, яка є сьогодні. Чи заспокоїли слова Григоренко жителів Луцька покаже час, а його до 1 січня 2017 року залишилось небагато.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #3 Nelson 15.03.2018 04:51
When someone writes an piece of writing he/she keeps the thought of a user in his/her mind that how a
user can understand it. Thus that's why this piece
of writing is amazing. Thanks!

Here is my site: Dieta di cetrioli
e carote: http://yejoru.dieta-vita.com
Цитувати
 
 
0 #2 Sibyl 06.01.2018 03:57
I read this piece of writing fully on the topic of the difference of newest and previous technologies, it's remarkable article.


My blog post :: specadieta.com: http://specadieta.com/
Цитувати
 
 
0 #1 Liliana 24.04.2017 04:21
I would like to consider the opportunity of thanking you for that professional instruction I
have constantly enjoyed browsing your site. We are looking forward to the commencement of
my college research and the complete prep would never have been complete without visiting
your site. If I could be of any help to others,
I might be happy to help by what I have discovered from here.Here is my web blog - Ссылка на источник (elamed.info: http://elamed.info/)
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити