Олені Волині знають, що таке комфорт

PDF Друк
Вівторок, 13 грудня 2016, 19:14

На Волині Лісові господарства виникли ще в довоєнний час. Ними завжди піклувались і цінували, так і по сьогодні. В с. Городок Маневицього району розмістився Городоцький лісгосп, площа якого сягає майже 6000 га. Лісничий господарства, Сергій Іванович Мишковець доглядає своє дітище кожного дня. Цього року заплановано поселення нового жителя лісництва — плямистого оленя.

Для нього спеціально побудували облаштований вольєр. Тварини зможуть тут зимувати, а коли наступить весна, звірів відпустять у дикий світ природи.

Для того, щоб тварина звикла до нових незрозумілих умов існування, ми будуємо вольєри. Площа такого вольєра досить велика, майже 2 гектари. Всі умови, які ми створили на території, спрямовані на те, щоб оленям було добре як вдома. Скрізь є годівниці, для того, щоб олені могли поласувати смачненьким очеретом, ірисом, а також олені полюбляють лісові делікатеси у вигляді яблук, грибів та горіхів. Умови у Волинських лісах чудово підійдуть оленям.

“Якщо все піде як заплановано, но скоро буде гарна популяція”, - поділився своїми думками єгер Ростислав Ремінський.

Можливо ця новина ще більше тішить перед Новим роком, тому що асоціюється з оленями Санти. А можливо олені просто дуже милі створіння, і тепер вони будуть жити поруч з нами.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити