Ордени на земляні роботи

PDF Друк
П'ятниця, 25 листопада 2016, 13:56

Станом з 18.11.2016 р. по 24.11.2016 р. відділом контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради видано 12 аварійних та 3 планових ордери.

 

Аварійні ордери отримали:

 

- ДКП «Луцьктепло» за адресами: вул. Арцеулова,3в, вул. Боженка,32, вул. Писаревського,4 до пр. Відродження,28а, вул.Вороніхіна до вул. Мазепи,2,4, вул. Князів Островзьких,6 до вул. Мазепи,12, пр.Перемоги,2;

 

- КП «Луцькводоканал» за адресами: пр.Відроження,24, бульв. Дружби Народів,15, вул. Кравчука,9 до вул. Федорова;

 

- ПАТ «Волиньобленерго» за адресами: вул. Шота Руставелі,13б.

 

Планові ордери отримали:

 

- Одноралець Алла Олександрівна за адресою вул. Надозерна, 4;

 

- Шкурбатський Віталій Павлович за адресою вул. Тарасова,78а;

 

- Обухова Іриніда Борисівна за адресою вул. Чайковського,4.

 

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Луцької міської ради від 29.07.2009 №44/2 «Про Правила благоустрою міста Луцька» видані ордери залишаються на контролі в департаменті муніципальної поліції стосовно дотримання термінів та відновлення благоустрою пошкодженої території.

 

В разі виявлення порушення та недотримання встановлених норм щодо відновлення благоустрою вказаних територій балансоутримувачів мереж, суб’єктів господарювання та громадян буде притягнено до адміністративної відповідальності згідно ст.152 КУпАП.

 

Шановні мешканці міста, якщо Ви помітили ведення незаконних земляних робіт (пов’язані з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі ліквідацією аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій), просимо повідомити виявлені адреси у департамент муніципальної поліції Луцької міської ради за тел.722861, 722649.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити