У Луцьку горіла пам'ять АТО

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 16:40

Приблизно о 4:00 24 листопада на Театральному Майдані загорілася Стела Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. Таксисти помітили та викликали поліцію та пожежників. Вони оперативно приїхали та все потушили. Зараз ведеться слідство та шукають винних, адже всі однозначно вважають, що це підпал.

Врятували все, що могли, проте пам'ять загиблим залишиться в серці навічно.

Жителі міста вважають, що за ті гроші, які витратили на цей стенд, можна було б зробити його вогнестійким. Проте влада про це не подумала. Та жителі кажуть, що якщо поліцейські знайдуть винних, то їм в тюрмі буде несолодко, адже таке не прощають. За це вони будуть нести відповідальність все життя.

«Кому заважала та Стела? Певно з Донецьку поприїжджали та нищать тут все. Кажуть, що багато з АТО повертаються та з порушеною психікою творять страшні речі. Але невідомо ще, хто це зробив, та чи навмисно. Але я впевнений, що навмисно, адже як по-іншому. Це комусь не хотілось бачити патріотів, українців, які захищали нас та оберігали. А тепер пям’ять про них згоріла. Рятувальники спасли все, що могли, але цього мало. Нічого не повернеш. Можливо, з часом зроблять щось нове», - розповідає таксист.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити