В Луцьку ледь не пограбували жінку

PDF Друк
Четвер, 17 листопада 2016, 16:16

Як і в кожному місті, в Луцьку є свої кишенькові крадії. В маршрутці №23 по вулиці Львівській пересувалась місцева громадянка. Вона помітила, що біля неї дуже близько стала жінка, яка прикривалась капюшоном. Обернувшись, вона помітила, що рука жінки в сумці. Потерпіла закричала та жінка одразу вибігла, бо автобус тоді якраз був на зупинці. Чоловіки з автобусу вибігли наздоганяти крадіжку, проте що було далі невідомо. Певно вони наздогнали та викликали поліцію.

Кишенькові злодії в кожному місті спричиняють багато шкоди та відбирають у громадян бажання носити з собою якісь цінні речі або їздити в загальному транспорті.

Жінка цього маршруту поскаржилась водієві, проте він нічого вдіяти не міг. Він за кермом, тай за тих, хто в салоні не відповідає. А двері не встигли закритись, просто тому, що крадійка була недалеко, та поки спрацьовував механізм, вона прошмигнула в отвір.  Таких випадків в Луцьких маршрутках дуже багато, тому всім пасажирам варто бути уважними та не залишати сумки відкритими, а гаманці в кишенях. Будьте обережні, а також не носіть в гаманці документи, які потім важко відновити, якщо гаманець таки вкрадуть зловмисники.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити