Затримали шахрая з Одеси

PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 15:54

У Луцьку поліціанти побачили на вулиці схожого чоловіка, який в розшуку поліцією Одеської області. Його затримали та доставили в Луцький відділок. Там почали розбиратись і виявилось, що справді цей чоловік шахрай. Він підробляв документи та печатки для різних установ. На нього відкрита справа, проте злочинець втік.

Проте працівники закону знайшли його і в іншій області. Зовсім скоро його передадуть в Одесу, де і буде відбуватись суд над зловмисником.

Рідні чоловіка не знали, куди він поїхав, і були дуже здивовані, що його знайшли так далеко від дому. Вони кажуть, що нічого про такі махінації чоловіка не знали та не співпрацювали. Проте справа ще розслідується та слідчі шукають всі докази справи. Чоловік тепер під вартою та нікуди не втече. Він тепер може спокійно очікувати свого вироку в камері.

Поліція ж радіє, що зможуть закрити справу та дякує лучанам за пильність та обачливість. Вони зловили цінного злочинця, який буде за гратами багато років. Тож Одеса виразила свою вдячність та чекає на прибуття шахрая на Батьківщину. Це здійсниться найближчими днями. Поліція вже готує тих, хто буде його супроводжувати, щоб пильнували. Цього разу йому не втекти.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити