В Луцьку батько порізав сина

PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 14:18

Ввечері  15 листопада відбулась сварка між нетверезим батьком та його сином. Взагалі в родині ще мати та ще один син. Їх тоді не було в кімнаті. Батько почав сильно кричати та наніс ножем поранень своєму сину. Його та матір відвезли до лікарні, а батька до поліції. Матір та сини мають психічні відхилення, можливо, через це сталась сварка. Проте батько був напідпитку, тому вчинив таке з власною дитиною.

Зараз від знаходиться в ізоляторі та пояснює поліцейським свій вчинок. Наразі слідство ведеться, з'ясовують мотиви батька. Хлопчика стан невідомий, проте він ще знаходиться в лікарні. Матір ні на хвилину не відходить від сина. Поранення він отримав досить серйозні, проте він живий. Журналістів до хлопчика не підпускають, заходили лише слідчі, які не дають коментарів.

Побутова сварка могла забрати життя у юного хлопця, і все через алкоголь. Матір говорить, що хотіла б, щоб чоловік закодувався, адже випиває часто. Проте сам чоловік цього робити не хоче та не дозволяє нікому до себе близько підходити. Проте можливо поліція допоможе це зробити, коли у чоловіка не буде вибору. А якщо його чекають грати, то, можливо, там і перестане вживати спиртне.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити