вологість:
тиск:
вітер:
Останні новиниІсторіяВолинське життяНаука і технологіїУкраїна і світПолітикаОсвітаЕкономіка та бізнесЦе цікавоКультураСпортШоу-бізнесНадіслати статтю |
У Луцьку обговорили перспективи дегазації міського сміттєзвалища |
![]() |
![]() |
Вівторок, 15 листопада 2016, 15:14 |
В обговоренні взяли участь заступник міського голови Юрій Моклиця, депутати Павло Данильчук та Ігор Поліщук, керівники департаменту ЖКГ, відділу екології та департаменту економічної політики міської ради, представники ТОВ “ОЗОН ІНВЕСТМЕНТ ЛУЦЬК”. Звернувшись до присутніх, Юрій Моклиця зазначив, що місто Луцьк уже понад рік веде перемовини у галузі переробки сміття із голандськими інвесторами, результатом яких є конкретні пропозиції співпраці з одним із підприємств, основним напрямком діяльності якого є саме дегазація сміття. Генеральний директор ТОВ “ОЗОН БІОГАЗ ІНВЕСТМЕНТ ЛУЦЬК” Віталій Тітунін повідомив, що підприємство є дочірньою структурою голандської компанії “Global Health Financial Resolution Services B. V”. “Ми працюємо в Україні уже 4 роки. Основне наше завдання — переробка звалищного газу, який утворюється внаслідок гниття відходів на міських сміттєзвалищах. Цей газ несе неабияку шкоду навколишньому середовищу, збільшуючи викиди забруднюючих речовин та посилюючи дію парникових газів”, - наголосив він. Однак, звалищний газ можна використовувати як альтернативне джерело енергії у газотранспортній системі та виробництва теплової енергії. Потому Віталій Тітунін ознайомив учасників “круглого столу” із технологічним процесом дегазації міського сміттєзвалища та окреслив основні переваги реалізації проекту - зниження викидів парникових газів, створення нових робочих місць, покращення екологічного стану прилеглих територій та значні економічні переваги. Юрист підприємства Марина Ніколайчук розповіла про юридичні аспекти співпраці. Зокрема, договір планується укласти на 10 років. Після завершення терміну дії договору підприємство зобов'язане законсервувати усі газозбірні установки, аби перешкодити виділенню метану в атмосферу. Окрім цього, міський бюджет щороку отримуватиме надходження у сумі понад 1 мільйон гривень від дегазації та кошти від “зеленого тарифу”.
Віталій Тітунін також додав, що підприємство наразі веде перемовини щодо втілення подібних проектів у Ковелі, Чернівцях, Сумах та Кропивницькому. В свою чергу, Юрій Моклиця запевнив, що партнер - підприємство "ОЗОН БІОГАЗ ІНВЕСТМЕНТ ЛУЦЬК" - є надійним та перевіреним. Підготовчі роботи, передбачені проектом, триватимуть упродовж 2017 року, а у 2018 році розпочнуть власне дегазацію сміттєзвалища. Учасники засідання були одностайними у тому, що подібні проекти потрібно реалізовувати якнайшвидше, аби уникнути серйозних екологічних проблем у майбутньому.
Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж
|
Новини Луцька. Дуже важливо стежити не тільки за новинами світу, а й за останніми подіями свого краю. Адже це надзвичайно важливо - знати новини Луцька - міста, в якому живеш. Тим більше, що вони безпосередньо впливають на своїх жителів. Звичайно, є новини які взагалі краще не читати, наприклад, кримінальні. Хоча іноді й вони можуть стати в нагоді. Свіжі новини Волині найпростіше читати в інтернеті. До того ж це зручно. Враховуючи, що в інтернеті всі новини з'являються в кілька разів швидше, газети трохи відстають за свіжістю новин. Їм доводиться знаходити унікальний контент, що б утримувати свого читача.
Останні новини Волині розповідають про святкування сімдесяти п'яти років області. Також велика частина новин присвячена подіям, які хвилюють всю Україну. Читати новини в інтернеті легко і зручно - адже можна вибрати конкретну тему або прочитати перелік найсвіжіших новин, які відбулися за день. Якщо людина не користувалася цими можливостями раніше, то їй буде не так вже важко навчитися користуватися допомогою інтернету. Навчитися користуватися ним можна і потрібно кожному. Інтернет - це величезний потік інформації. Найскладніше це не шукати її, а вибрати потрібну.