Центральний басейн міста облаштовують

PDF Друк
П'ятниця, 11 листопада 2016, 10:52

У КЗ “Луцька спеціалізована спортивна школа олімпійського резерву плавання” (проспект Грушевського, 2 а) розпочалися роботи з ремонту фасаду приміщення та облаштування прилеглої території.

З метою економії тепла та ефективного використання енергоносіїв склоблоки фасаду, які прослужили понад сорок років, працівники фірми “Луарт” замінюють на сучасні енергоефективні двокамерні склопакети. На ці роботи з міського бюджету виділено 187 тисяч грн.

Також проводяться роботи по заміні старого асфальтного покриття території спортивної установи на сучасне. ТЗОВ “Проміньпарксервіс” на умовах співпраці з позашкільною установою проводить укладання нової бруківки навколо приміщення та облаштування зеленої зони в фасадній частині басейну.

Роботи проводяться якісно і через два тижні спортивна споруда матиме сучасний вигляд, а відвідувачі басейну на власні очі переконаються у покращенні зовнішнього вигляду будівлі та її прилеглої території. Також відчують поліпшення температурного режиму всередині установи і відвідувачі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити