У зону АТО повезуть продукти харчування

PDF Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 15:10

Сьогодні з Луцька на Луганщину та Донеччину для військовослужбовців 14-ї окремої механізованої бригади та 131-го окремого розвідувального батальйону повезуть продукти харчування. Передача сформована з ініціативи громадської організації “Члени родин загиблих в АТО “Надія” та за підтримки міського голови Миколи Романюка.

Голова громадської організації Любов Карабан зауважила, що члени організації власними силами приготували продукти харчування для хлопців, які захищають територіальну цілісність України, адже, як ніхто інший, знають, яка важлива підтримка для наших військових. Завдяки цим хлопцям, ми маємо мирне небо і можемо спокійно жити на своїй території.

“Власними силами вдалося приготувати котлети, квашену капусту, салат “Олів'є”, зрази тощо. Також, завдяки небайдужим підприємцям, хлопці отримають печиво, каву, чай, мед”, - зазначила вона. Подякувала за допомогу Церкві Євангельських Християн Баптистів “Дім Євангелія”, які надали приміщення для приготування продуктів, а прихожани церкви домомагали у приготуванні.

Також Любов Карабан наголосила, що допомогу надали Луцький міський голова Микола Романюк, ТМ “Забіяка” та “Линник”, Луцька кондитерська фабрика, підприємці Завокзального ринку та інші небайдужі лучани.

Подякувала вона й директору КП “Луцький комбінат шкільного та студентського харчування” Світлані Шмід за допомогу, адже очолюване нею підприємство виготовило для хлопців пироги, вареники та голубці.

Крім того, у вантажі є й набір медикаментів, які надали Муніципальна лікарняна каса та Центр первинної медико-санітарної допомоги.

“Дякую діткам луцьких шкіл за малюнки та підписаний Державний Прапор України”, - наголосила Любов Карабан.

Директор КП “Луцький комбінат шкільного та студентського харчування” Світлана Шмід розповіла, що вони з радістю відгукнулися на прохання представників ГО “Члени родин загиблих в АТО “Надія” про допомогу. Працівники очолюваного нею підприємства виготовили для військових 120 кілограм вареників, 50 кілограм голубців та 500 солодких пирогів із варенням. “Таким чином, ми намагаємося підтримати військовослужбовців, які нині захищають нас на Сході України, і бажаємо, аби вони живими і здоровими повернулися якнайшвидше додому”, - зазначила Світлана Шмід


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити