Фахівці Луцької ОДПІ вшанували ветеранів і пенсіонерів податкової служби

PDF Друк
Середа, 09 листопада 2016, 13:36

Зустріч у неформальній обстановці, присвячена відзначенню Дня ветерана податкової служби, відбулася у Луцькій ОДПІ.

Вшанувати та поспілкуватися з ветеранами – податківцями, котрі віддали десятиліття свого професійного життя органам ДПС, зібралися керівники та працівники Луцької ОДПІ.

«На жаль, ми зустрічаємося не так часто, як хотілося б. Однак, запевняю Вас, що луцькі податківці з належною повагою ставляться до кожного, хто присвятив своє життя професії податківця. Ми завжди будемо вдячні за той великий внесок, зроблений Вами задля розвитку та становлення податкової служби та зобов’язуємося зберегти та примножити все найкраще, що було створено старшими коллегами», - звернулася до податківців ветеранів начальник Луцької ОДПІ Світлана Сава.

Як запевнила учасників зустрічі керівник луцьких податківців, процес реформування податкової системи, кардинальна зміна підходів до сплати податків у суспільстві  що тривають, вимагають великого інтелектуального потенціалу. «Саме досвід ветеранів податкової служби, чимало яких нині працюють в  Луцькій ОДПІ, - одна з передумов успішного впровадження реформ», - підкреслила Світлана Сава.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Bradford 14.05.2017 14:08
ремонт насоса стиральной машины
ремонт насоса стиральной машины
харьков ремонт стиральных машин на
дому
ремонт стиралок харьков
стиральная машина индезит ремонт

Also visit my blog post - ремонт стиральных машин
zanussi харьков: https://goo.gl/wXRQc0
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити