Будинок вчителя відкриє нові вакансії

PDF Друк
Середа, 02 листопада 2016, 13:08

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про введення до штатного розпису комунального закладу «Будинок вчителя Луцької міської ради» 5,5 штатних одиниць для забезпечення функціонування закладу. Начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк, виступаючи на засіданні виконкому, пояснив, що відповідно до рішення Луцької міської ради приміщення Луцького Будинку вчителя передано на баланс управління освіти, тож важливо зберегти творчі колективи, які там сформувалися.

Згідно з планами, у Будинку вчителя працюватимуть клуби, гуртки, творчі колективи для освітян і дітей, ветеранів праці. Для діючих педагогів будуть проводитися клубні зустрічі з цікавими людьми (найперше – освітянами) та творчими особистостями міста. Значна робота проводиться волонтерськими групами педагогів з дітьми та ветеранами праці.

Діятимуть творчі колективи: «Передзвін» - народний аматорський, заслужений творчий колектив профспілки працівників освіти і науки; клуб «Життєлюби», при якому функціонує хор ветеранів педагогічної праці «Вишенька»; клуб ветеранів - керівників навчальних закладів «Аміта»; клуб молодого педагога; клуб для малосправних діток; гурток для дітей «Джерельце».

Для організації праці цих колективів та гурткової роботи необхідним є введення в штатний розпис закладу посад керівник гуртка, художній керівник.

Робота практичного психолога необхідна у даному закладі для підтримки педагогів та їх родин, при закладі функціонує кімната для сімей учасників АТО. Практичні психологи навчальних закладів міста постійно залучаються до співпраці із військоматами.

Потреба у штатній одиниці «робітника з комплексного обслуговування й ремонту будівель» обумовлена необхідністю у проведенні робіт господарського характеру, технічних робіт для підтримки систем тепло-, водо-, електропостачання, що відпрацювали свій ресурс.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев у своєму виступі акцентував, що заклад взято у міську комунальну власність, тому його потрібно утримувати у належному стані. Про важливість збереження усіх функцій комунального закладу говорили секретар міської ради Юлія Вусенко та заступник міського голови Андрій Киця.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити