У Луцьку буде житловий квартал

PDF Друк
Середа, 02 листопада 2016, 14:17

На проспектах Соборності, Молоді, Відродження тепер буде ширитись житловий квартал. Сьогодні 2 листопада про це повідомили в міській раді. Тепер цей район дозволили забудовувати, там зроблять парковки та багато іншого для мешканців. Депутати обіцяють, що це місце буде хорошим для проживання багатьох людей. Тут тепер візьмуться за справу забудовники. Тож буде нова можливість капіталовкладення.

«Це добре, оскільки діти народжуються з кожним днем, а жити їм потім треба буде в чомусь. Буде можливість купити квартири за нижчою ціною, коли ще буде відбуватись будівництво. Це вигідно. Тим більше добре, що збільшується кількість новобудов, оскільки старі будинки уже віджили своє. Багато знаходяться в не нормальному стані. А так буде більшим вибір. І я впевнений, що молодь буде обирати саме нові будинки», - ділиться житель цього району.

«Я не дуже хочу, щоб місто полонили новобудови, оскільки зовсім не залишається місця на парки, зелені частини, особняки та інше. Проте нічого не вдієш, молодому поколінню треба десь жити. Тому хтось повинен іти на уступки. Нехай будуються, лиш би нас не чіпали», - розповідає мешканець прилеглої території.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити