Парковка чи ринок?

PDF Друк
Понеділок, 31 жовтня 2016, 15:39

У місті Луцьк існує незаконний ринок «Формула». На ньому продають автозапчастини. Проте є прилегла територія, на якій так само незаконно торгують, не дивлячись на те, що це місце відведене для парковки автотранспорту. В місті є декілька таких місць, проте тут це здійснюють найактивніше.

Поліціянти неодноразово штрафували продавців, проте їх це не зупиняє. Чоловіки продовжують виносити все з своїх гаражів та збувати на цій території. Проте на це все немає ніякого дозволу. Така торгівля не є законною.

«Люди самі винні, будуть страждати. Невже не вистачає місця на ринку? Все, що потрібно купувати, можна помістити там. А місце для стоянки повинно ним і залишатись. Ми будемо кожного дня давати доручення патрульним виганяти та штрафувати всіх, хто займається бізнесом неналежним чином. Для всього є свій порядок. Тим більше територія для торгівлі коштує набагато більше ніж для парковки. Чому влада повинна іти на такі уступки? Це незаконно та неправильно. Торгувати в не відведених для цього місцях заборонено. Тому нехай чоловіки не ображаються наступного разу та не влаштовують сварки та скандали з працівниками закону», - ділиться працівник поліції.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити