вологість:
тиск:
вітер:
Останні новиниІсторіяВолинське життяНаука і технологіїУкраїна і світПолітикаОсвітаЕкономіка та бізнесЦе цікавоКультураСпортШоу-бізнесНадіслати статтю |
У Луцьку відсвяткували 72-у річницю визволення України від нацистських загарбників |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 18:46 |
Вшанувати тих, хто ціною власного життя виборов наше сьогодення, прийшли перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Степанцов, секретар міської ради Юлія Вусенко, ветерани Другої світової війни, учасники АТО, представники громадськості, учнівських та трудових колективів. Учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку “Поранений солдат”. Секретар міської ради Юлія Вусенко зауважила: “Визволення України - символічне свято. Щоб не повторювати помилок, ми повинні пам'ятати свою історію, бо вона має властивість повторюватися. Згадуючи героїв тих років, ми також вшановуємо героїв сьогодення”.
Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж
|
Новини Луцька. Дуже важливо стежити не тільки за новинами світу, а й за останніми подіями свого краю. Адже це надзвичайно важливо - знати новини Луцька - міста, в якому живеш. Тим більше, що вони безпосередньо впливають на своїх жителів. Звичайно, є новини які взагалі краще не читати, наприклад, кримінальні. Хоча іноді й вони можуть стати в нагоді. Свіжі новини Волині найпростіше читати в інтернеті. До того ж це зручно. Враховуючи, що в інтернеті всі новини з'являються в кілька разів швидше, газети трохи відстають за свіжістю новин. Їм доводиться знаходити унікальний контент, що б утримувати свого читача.
Останні новини Волині розповідають про святкування сімдесяти п'яти років області. Також велика частина новин присвячена подіям, які хвилюють всю Україну. Читати новини в інтернеті легко і зручно - адже можна вибрати конкретну тему або прочитати перелік найсвіжіших новин, які відбулися за день. Якщо людина не користувалася цими можливостями раніше, то їй буде не так вже важко навчитися користуватися допомогою інтернету. Навчитися користуватися ним можна і потрібно кожному. Інтернет - це величезний потік інформації. Найскладніше це не шукати її, а вибрати потрібну.