У Луцьку зійшлись дві маршрутки

PDF Друк
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 14:43

На зупинці львівській раптом пролунав сильний стук. Всі, хто знаходились поруч повернули свій погляд та побачили аварію. Заткнулись два автобуси. На щастя, ніхто не постраждав. Проте автобусам завдали великої шкоди, адже вони стикнулись «лоб в лоб».

«Я стояв на зупинці та рахував гроші, коли повернув голову і побачив, що на мене насувається автобус, рухатись кудись було вже пізно. Тому я згрупувався, як міг та прийняв удар. Звичайно, не очікував, що таке може трапитись. Проте буває різне. Головне, що ніхто не постраждав. Хоча думаю, у іншого водія будуть неприємності», - поділився один з водіїв.

«Я їхав до зупинки і машину почало заносити вбік, я хотів пригальмувати, проте гальма відмовили і не слухались мене. А повернути не міг, бо йшли люди. Та й до цього всього, часу було мало. Тому так і вийшло, що я в’їхав в інший автобус. Не встиг нічого вдіяти. Тепер на мене завели справу за ДТП з пошкодженням транспорту. Сподіваюсь, що фірма понесе відповідальність за несправність мого транспорту, але по ходу справи буде видно. Моєї вини немає в тому, що не спрацювали гальма. Я їхав в спокійному режимі, все мало йти добре. Проте не цього разу», - ділиться інший водій.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити