Рятуйте парк від багатоповерхівок

PDF Друк
Четвер, 27 жовтня 2016, 11:44

В центральному луцькому парку в зоні зелених насаджень збираються побудувати декілька багатоповерхівок. Лучанин вирішив написати петицію щодо цього. Проте, щоб розглянули це на міській раді, потрібно зібрати 300 голосів, а зараз їх лише 11.

Сучасна влада Луцька користуючись своїм положенням, вирішила забудувати місто. Як кажуть місцеві жителі: місто перетворилось на суцільний будівельний майданчик. Почали одна за одною рости багатоповерхівки. Звісно люди хочуть мати квартири в нових будинках, проте не нехай декілька буде, а так багато квартир просто немає кому купувати. Але чиновникам треба вкладати кудись свої кошти і отримувати в рази більше. Проте не варто жертвувати зеленою частиною міста, адже це екологія та краса міста.

Лучанин закликає підтримати всіх, хто може, петицію. Це хоч малий шанс зберегти парк в такому стані, як він є зараз. Це те, чим ми дихаємо, це те, де граються наші діти. Не думаю, що хтось хоче аби його дитина проводила час серед цегли та не бачила зелені та неба. Хоч доведено, що зелений колір позитивно впливає на людей. Підтримати петицію можна тут: http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/613 . Допоможіть парку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити