Луцьк розвиватимуть за кошти фонду регіонального розвитку у 2017 році

PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 16:30

Проблемні питання з реалізації у місті Луцьку інвестиційних проектів фонду регіонального розвитку обговорили під час чергової наради, що відбулась 25 жовтня 2016 року за участі голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Як зазначив Володимир Петрович, Державний фонд регіонального розвитку збільшили з 3 млрд грн у 2016 році до 9-ти млрд грн у 2017 році, а тому наступного року планують працювати у рамках фонду регіонального розвитку. І обласний центр, на його думку, для реалізації інвестиційний проектів потребує такої ж підтримки, як будь-який інший район області.

– Дуже важливо, що місто Луцьк готове співпрацювати з Державним бюджетом у пропорції співфінансування 50 на 50, – відзначив Володимир Петрович.

Таким чином, за кошти фонду регіонального розвитку у 2017 році в намірах розвинути на території міста ті проекти, реалізація яких вже розпочата або планується.

Одним із таких проектів є завершення перинатального центру у м. Луцьку. На переконання голови облдержадміністрації, такий центр повинен працювати.

Не менш важливим проектом по місту Луцьку є будівництво школи №27 у 55-му мікрорайоні міста, яке при наявності фінансування планують завершити у наступному році. Загальна кошторисна вартість об’єкту – 77,5 млн грн.

– Школа, що розрахована на 630 учнів, повинна бути окрасою міста, бо в нас таких потужних закладів немає. І наше з вами завдання завершити будівництво школи у наступному році, – наголосив Володимир Гунчик.

Окрім цього, щодо 2017 року – у планах кілька нових проектів. Про це розповів заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев, який висловив свої пропозиції від імені міста. Серед них – реалізація програми профілактики правопорушень «Безпечне місто», якою передбачено встановлення відеокамер у місцях найбільшого скупчення людей. Також Тарас Яковлев до пріоритетних об’єктів відніс і реконструкцію колишнього дитячого садочка під реабілітаційний центр для  людей, які мають вади розвитку. Кошторисна вартість об’єкта – 11 млн грн.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити