Будують фотозону для бійців АТО

PDF Друк
Середа, 12 жовтня 2016, 22:08

Перед днем захисника України у всіх містах починають наводити лад з місцями пошани бійців АТО. Не виключенням став і Луцьк. Тут почали встановлювати нові фотостенди для пам’яті про загиблих. Також в окремому місці тут будуть бійці, які вернулись в рідне місто, проте також потребують уваги та пошани.

Захисники держави з Волинської області тепер будуть також мати  місце для квітів та свічок. Стенд облаштовують так, щоб якнайдовше збереглась пам'ять про бійців. Піклуються також про те, щоб фото, квіти та свічки не пошкодились від погодних умов.

«Потрібно пам’ятати про наших захисників. Деякі з них поклали своє життя за нас. Чим ми їм до кінця життя будемо винні. Тому як не зробити, щось, що не коштує величезних коштів, але зробить приємно рідним загиблих та ще живим учасникам АТО. Вони заслуговують поваги, тому кожен небайдужий тепер зможе принести квіти та покласти свічку за загиблих вояків. Слід думати і про те, що вони допомогли нам бути в спокої та мати мир в душі. Дякуючи їхнім силам та відвазі наші діти можуть мати спокій. Пам'ять про них буде вічна, адже це вже відобразиться в підручниках з історії України», - розповідає один з робітників над фотостендом.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити