Закрили пізній ігровий клуб

PDF Друк
Середа, 12 жовтня 2016, 11:31

О 2 ночі у Луцьку надійшов дзвінок від депутата міської ради, котрий зазначив, що в цей час на його вулиці працює гральний клуб. Це незаконно, після 22 години всі заклади повинні закриватись.

Поліція затримала адміністратора, в клубі якого знайшли 8 комп’ютерів. Наразі з’ясовують чи заклад був взагалі законним. Проте за те, що порушували спокій жителів району, винні понесуть адміністративне покарання у вигляді штрафу.

«Так, ми затримались на роботі, оскільки були клієнти, але шуму не створювали. Не знаю, чим наш комп’ютерний клуб не сподобався громадянину, який зателефонував до поліції. У нас все проходить тихо та спокійно. Люди приходять сюди, щоб «посидіти» в інтернеті та пограти ігри. Нічого незаконного ми не робимо, надаємо лише комп’ютери в оренду погодинно. Такі клуби є всюди. Є навіть такі, що працюють цілодобово і нікому не заважають. Чому ми стали на цьому шляху – не розумію. Проте точно знаю, що все з’ясується і нас відпустять без штрафу», - ділиться затриманий адміністратор клубу.

Деталі справи поки опрацьовуються. Надалі будемо знати результат роботи пильного громадянина. Також перевіряється місто на наявність схожих закладів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити