Жорстокий вбивця повішався

PDF Друк
Вівторок, 11 жовтня 2016, 18:38

На Волині у селі Мизове влітку минулого року 15-річний підліток жорстоко вбив свого родича. 51-річний чоловік посварився з хлопцем, що його дуже обурило та розлютило. Не стримавши злість, юнак вдарив чоловіка з десяток раз молотком по голові, а згодом близько 40 раз встромив ніж в шию та груди. Аби приховати скоєний злочин, підліток вирішив розсортувати частини тіла по пакетам та винести в яму.

Поліція довела, що жорстоке вбивство вдіяв хлопець, тому йому не уникнути покарання. Оскільки чоловік був воїном-афганцем, проводжати його в останню путь приїхало дуже багато людей. Ця подія назавжди запам’яталась жителям цього села.

Згодом після події місцеві жителі спалили два будинки, в яких проживали роми, адже хлопчик був ромської національності. Вони за це також будуть нести відповідальність.

Прийшлось відіслати туди патруль поліції, який ще деякий час був у селі, щоб уникнути повторних актів помсти.

Підлітку відвели 12 років перебування в камері. Проте адвокат ув’язненого проти такого рішення, згодом вони подали на апеляцію. Але суд не встиг відбутись, оскільки хлопець затягнув зашморг в своїй камері. Жителі селища цьому тільки раді.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #3 Оля 12.10.2016 06:02
Таке враження що журналіст писав під кайфом
Цитувати
 
 
0 #2 Андрій 11.10.2016 22:39
Цитую читачка:
повішався?ви це серйозно? в школі вчилися, журналісти?

Це ви в школі не навчались)) Вікіпедія вам в допомогу)))))
Цитувати
 
 
0 #1 читачка 11.10.2016 22:27
повішався?ви це серйозно? в школі вчилися, журналісти?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити