У Луцьку обіцяли квартиру за репост в соцмережах

PDF Друк
Понеділок, 03 жовтня 2016, 16:25

Розкішна квартира не докладаючи зусиль

Можливо здобути щось не вкладаючи нічого? Можливо зібрати урожай не посіявши зерно? Деякі люди вважають, що можливо. Проте вони розчаруються дізнавшись, що часто інші заробляють на їхніх нереальних сподіваннях.

Жертвами сьогодні стали жителі міста Луцьк, які повірили, що за репост в мережі Facebook можна отримати прекрасну квартиру-студію за адресою вул. Набережна,2. Для участі в розіграші в спільноті «Наш Луцьк» потрібно було лише репостнути та очікувати 29 грудня. Переможця ніби виберуть рандомно. На даний момент допис зібрав уже понад 4 тисячі поширень, а сторінка примножила в рази вподобання.

Проте спільнота вирішила скинути з себе обвинувачення в обмані, опублікувавши допис про те, що ніби аферисти створили сторінку-клон для розкрутки та заробітку. Обман людям не сподобався, але люди маючи надію продовжують постити запис з «сиром з мишоловки».

Не піддавайтеся на провокації та не дозволяйте себе використовувати у невідомих цілях. Все що можна вдіяти в даній ситуації - це зайти на сторінку на поскаржитись, щоб адміністрація сайту відреагувала на обман. Та надалі перевіряйте інформацію та не вірте, що впаде з неба квартира та гроші. Якої б реклами не потребувала компанія, але вартість квартири не буде їм вигіднішою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити