У Луцьку жінка загинула від удару неймовірно тяжкої зупинки

PDF Друк
П'ятниця, 30 вересня 2016, 10:34

Жертва зупинки

Жінка загинула від удару неймовірно тяжкої зупинки, яка була погано встановлена. Її сім’я не має коштів на пам’ятник бідолашній і просить владу допомогти, оскільки зупинка громадського транспорту - це комунальна власність.

Депутат міської ради Луцька запропонував виділити кошти з бюджету для пам’ятника. Тому що наразі невідомо хто винний в даній ситуації, чи знайдуть відповідального. Депутати-колеги підтримали таке рішення, адже жінка потребує достойного поховання.

Разом з цим пропонують оглянути всі зупинки Луцька і перевірити їхню справність. Додадуть ще декілька об лаштованих зупинок, де до цього були лише лавочки без навісу. Обіцяють надалі стежити за робітниками та відповідально підбирати матеріали, з яких виготовлене кріплення зупинок.

Родичі Галини Фіногенової обурюються таким ставленням. Зазначають, що набридло чекати, доки влада буде наповнювати свої кишені, не думаючи ні про кого більше. Хоча лише вони винні, що не прослідкували за належним встановленням комунальних зупинок. А подія відбулась ще в березні 2014-го. І лише зараз на засіданні сесії Луцької міськради стало відомо, що планується виділення даних коштів. Коли родичі загиблої отримають їх на руки нікому не відомо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити