На Волині затримано головного лікаря "швидкої допомоги" на хабарі

PDF Друк
Вівторок, 30 серпня 2016, 16:00

В таку суму медичний працівник оцінив свою допомогу у вирішенніпитання щодо працевлаштування до лікувального закладу. До того ж, ескулап виявився депутатом районної ради.

Наприкінці травня працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) уВолинській області отримано оперативну інформацію, що головний лікаркомунального закладу – районного центру первинної медико-санітарноїдопомоги вимагає чималий для регіону «добровільний внесок» запрацевлаштування до лікувального закладу. До того ж, ескулап виявивсядепутатом районної ради.

Так, 29 серпня посадовця було затримано працівниками УЗЕ спільно зслідчими прокуратури та ГУНП під час отримання неправомірної вигоди усумі 10 тисяч гривень від медичної сестри, що намагалась працевлаштуватисядо вказаного медичного закладу.

Предмет хабара вилучено.

За даним фактом слідчим управлінням ГУНП у Волинській області відкритокримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянкиабо одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінальногокодексу України.

Дане правопорушення передбачає від 5-ти до 10-ти років ув’язнення зпозбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністюстроком до 3-х років, з конфіскацією майна.

Наразі тривають слідчі дії, вирішується питання щодо повідомленняпосадовцю про підозру та обрання йому міри запобіжного заходу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити