У Луцьку заблокували в’їзд в Управління патрульної поліції

PDF Друк
Понеділок, 22 серпня 2016, 14:47

Водій, на якого винесли постанову, з товаришами блокував в’їзд в Управління патрульної поліції

21 серпня, близько 6 години ранку, невідомі особи блокували в’їзд в Управління патрульної поліції у м. Луцьку.

Люди, які назвались «активістами», заважали перезмінці та вчиняли провокативні дії щодо патрульних.
За попередньою інформацією, в цих осіб з Рівного трапився конфлікт з луцькими інспекторами на посту в Цумані, тож вони вирішили приїхати в Управління, щоб вимагати скасування адмінматеріалу.

Цікаво, що вони знали адресу Управління патрульної поліції в Луцьку, адже прибули на місце нібито з метою написання скарги, однак коли їм повідомили, що в’їзд на територію здійснюється за перепустками, сказали, що «тут ніде не написано, що це Управління».

Близько 23 години, 20 серпня, одного з учасників блокування зупинили на посту в Цумані, оскільки він рухався у крайній лівій смузі, а не в крайній правій, чим скоїв адміністративне правопорушення, тож на нього склали постанову за ч.2 ст.122 КУпАП, що тягне за собою накладання штрафу в розмірі 425 гривень. Усе це зафіксовано на бодікамеру патрульних поліцейських.

Однак близько 6 години ранку водій з групою підтримки прибув на вулицю Залізничну, 15, аби вимагати скасування постанови. Понад 2 години вони блокували доступ працівників в Управління.
З особами спілкувались і командир батальйону, й інспектор відділу моніторингу. Вони наголосили чоловікам, що ті можуть оскаржити адмінматеріали чи дії патрульних в судовому порядку, згідно з законодавством. 
Інспектор відділу моніторингу неодноразово наголошував, що перед тим, у телефонному режимі, пояснював по кілька разів, у чому суть здійсненого правопорушення та чому винесена постанова. 
Однак особи продовжували маніпулювати поняттями, окрім того, висловлювались некоректно щодо патрульних.

Оскільки було зрозуміло, що ці люди прибули під Управління з метою вчинення провокацій, на місце викликали слідчих, які з’ясують, чи є в діях осіб ознаки кримінального правопорушення через втручання в діяльність працівників правоохоронного органу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 Олексій 22.08.2016 15:17
трактування порушення схоже на ДАІ. Це не те порушення,яке може привести до ДТП. Це щоб зупинити і "поговорити". Поліця, можливо, не знає, але всі водії знають, яка у нас права полоса. Так що, поліція входить в роль ДАІ. Шкода, надіялись на інше.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити