Міська рада фінансує громадські ініціативи активістів Луцька

PDF Друк
Вівторок, 17 травня 2016, 12:06

Цьогоріч уже вдруге у Луцьку проводиться конкурс на визначення кращих громадських ініціатив. Таким чином влада хоче долучити громаду до того, аби зробити наше місто ще кращим.

Так, перший заступник міського голови Тарас Яковлев під час оперативної наради звернув увагу присутніх, що 14 травня розпочалося голосування за громадські ініціативи. Триватиме воно до 22 травня. За його словами, уже за цей час проголосувало більше 3 тисяч осіб.

Тарас Яковлев розповів, що цього року змінено систему голосування. На його переконання, це дасть можливість унеможливити маніпулювання результатами голосування та не дозволить голосувати з-за кордону, як це було минулоріч.

Перший заступник закликав лучан активніше голосувати за вподобану ними ініціативу і разом зробити наше місто ще кращим.

Довідково. Голосувати можна обравши банер "Конкурс громадських ініціатив" на головній сторінці сайту Луцької міської ради. Додатково повідомляється, що той, хто зареєстрований в Єдиній системі місцевих петицій, може скористатись своїми реєстраційними даними для голосування за ініціативи, тобто додатково реєструватись в системі ініціатив не потрібно.

 


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити