"Університетська шопка" стала найпопулярнішою точкою Луцька

PDF Друк
П'ятниця, 23 грудня 2016, 20:56

Різдвяна шопка є традиційною частиною Різдвяного свята. Всі європейські міста оздоблюють свої площі цим святковим атрибутом. Проте для волинян це ще новинка. Наразі такі спорудження ставлять поруч з храмами. Проте цього року шопка оселилась біля храму науки: Національного університету ім. Лесі Українки в місті Луцьк. Поруч з головним корпусом облаштована шопка, яка приносить радість та святкову атмосферу жителям міста, а особливо студентам вищого навчального закладу. Заслуга цього нововведення належить ректорові цього східноєвропейського закладу професорові Ігору Коцману. Він перейняв цю чудову традицію з інших європейських міст, за що йому дуже вдячні лучани.

Шопка візуалізує події, які відбувались у Віфлеємі, в печері, якій відбулось народження Ісуса Христа. Цього року біля шопки організували “Різдвяний вертеп”, тобто одна хороша ідея потягнула за собою й іншу. Традиційне українське театральне дійство буде триватиме протягом місяця, з 19 грудня і до 19 січня. Всі факультети обирають власну роль у фестивалі.

Приємною несподіванкою стала для всіх університетська шопка, ця місцина тепер стала найпопулярнішою точкою Луцька. Приходять подивитись на відтворення біблійних сюжетів мешканці різного віку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Коментарі 

 
0 #1 12345 25.12.2016 20:09
Хіба це нормально?? чому не біля церкви????
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити