Відзвітували про завершення ремонту дороги Луцьк-Львів

PDF Друк
Середа, 26 жовтня 2016, 18:20

26 жовтня 2016 року відбулась чергова кущова нарада щодо інфраструктурних проектах по виборчому округу № 21 під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Головне питання – завершення всіх робіт проекту поточного ремонту автомобільної дороги загального користування Н-17 Луцьк-Радехів-Львів.

За словами начальника служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолія Посполітака,  на сьогодні завершено укладання верхнього шару протяжністю 27,9 км.

– Цей проект має бути завершений в такому вигляді, як було заплановано, без змін. Потрібно зробити зупинки, освітлення, з’їзди тощо. Після цього показати Президенту чи Прем’єр-міністру, як приклад ремонту дороги Луцьк-Володимир-Волинськ-Устилуг у 2017 році. На мою думку, через два роки завдяки запланованому державному фінансуванню ми зможемо відремонтувати 70 % доріг державного значення, – наголосив Володимир Гунчик.

Серед проблемних питань, які залишаються на цій ділянці роботи, – ремонт діючих та встановлення нових зупинок, облаштування вуличного освітлення. Окрім того, все частіше фіксуються випадки крадіжок дорожніх знаків.

Саме на дорозі Луцьк-Радехів-Львів працівники управління Укртрансбезпеки щоденно спільно з працівниками ДП «Волиньоблавтодор» здійснюють контроль за дотриманням перевізниками законодавчо допустимих норм навантаження на осі транспортних засобів шляхом їх зважування, а також шляхом проведення документального контролю під час рейдових перевірок транспортних засобів. Слід зауважити, що з 4 липня 2016 року виписано 16 тис. євро штрафних санкцій, а за весь період – на суму 30 тис. євро.

Позитивна динаміка спостерігається й на Волинській митниці. Тому до кінця року очікується отримати фінансування в розмірі 90 млн грн на завершення ремонтних доріг від перевиконання на Волинській МДФС.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити