Ярош закликає народ до масштабних акцій протесту проти антикукраїнської влади

PDF Друк
Четвер, 10 вересня 2015, 10:41

Провідник Національно-визвольного руху «Правий Сектор» Дмитро Ярош, закликав до ліквідації чинної влади та до здобуття національної державності.

Дмитро Ярош різко відреагував на затримання міліцією керівника одеської організації «Правий сектор» Сергія Стерненка, а також Сергія Стерненка, Руслана Демчука, Євгена Резвушкіна.

«Антиукраїнська наволоч проводить системну реставрацію дореволюційних порядків і провокує український народ на ще одне повстання. Свідченням цього є низка останніх подій, у тому числі затримання мого побратима Сергія Стерненка в Одесі. Попереджаю владний режим: досить гратися в контрреволюцію, досить підігрувати Путіну і розгойдувати державу – адже саме цим ви займаєтеся останні півтора роки. Народне терпіння вже уривається і стримувати людей від збройного опору стає неможливим», - написав Дмитро Ярош на своїй сторінці в соціальній мережі у середу, 9 вересня.

При цьому Дмитро Ярош запевнив представників чинної влади, що якщо репресії проти «Правого сектора» не припиняться, то на них чекатиме покарання.

«Я звертаюсь до владоможців, до керівників силових державних структур: припиніть репресії проти патріотів, інакше завершите своє правління дуже погано… Цього разу втекти з України, як ваші попередники, не вийде», – йдеться у повідомленні провідника «Правого сектору».

Також Дмитро Ярош анонсував активні акції непокори чинній владі. До таких заходів «ПС» планує залучати не лише своїх активістів, але й інших небайдужих громадян України.

«Закликаю всіх громадян України, бійців та активістів Національно-визвольного руху «Правий сектор» приготуватися до активних акцій громадянської непокори, основною ціллю яких буде ліквідація режиму внутрішньої окупації та здобуття національної державності українського народу», – звернувся Ярош до українців у своєму повідомленні.

Провідник «Правого сектору» наказав командуванню ДУК «ПС» та керівництву громадсько-політичного крила «Правого сектору» подати конкретні пропозиції щодо проведення акцій та заходів, розпочати переговори з представниками інших політичних, громадських, військових сил, з метою об'єднання зусиль в боротьбі з політичними репресіями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж