Для яких цілей оформляється займ без застави?

PDF Друк
Середа, 13 червня 2018, 16:57

Кредит – одна із найпопулярніших фінансових послуг, оскільки нестачу фінансових ресурсів відчувають більшість людей. Проте така проста, здавалося б процедура, потребує знання певних нюансів, які допоможуть заощадити в майбутньому на сплаті процентів. В цій статті і поговоримо на що потрібно звернути увагу.

Цілі можуть бути будь-які, тому за цим кредитом і звертається більшість людей. При оформленні послуги швидкий кредит на картку потрібне підтвердження своїх доходів, і це найголовніший документ, який визначить - видадуть вам кредит чи ні.

Для яких цілей оформляється займ без застави?

Відсоткова ставка зазвичай становить близько 25% річних, але для експрес - кредиту вона вище - близько 30%.

До речі, якщо ви берете кредит в банку, де у вас обслуговується зарплатна картка, то можете отримати лояльні умови кредитування та скористуватися послугою кредитна допомога. Тому при виборі банку в першу чергу звертайте увагу на ті установи, з якими ви вже працюєте або працювали і впевнені в їх репутації.

Оскільки кредит такого типу доступний без застави, то на досить велику суму розраховувати не варто. Зазвичай програми орієнтуються на видачу грошових коштів в національній валюті, а максимальна сума варіюється в різних межах, в залежності від банку. Термін кредитування також не буде великим, частіше за все - не більше 5 років. Платежі, які ви будете здійснювати для погашення, зазвичай є аннуітентними.

Що потрібно від позичальника?

Практично у всіх фінансових установах вимоги не відрізняються між собою. Потрібно бути громадянином і бути зареєстрованим на території, де знаходиться банк - тимчасово або постійно. Є обмеження за віком. Як уже згадувалося, навряд чи вийде знайти банк, який видає кредити особам, які не досягли віку 21 рік. На початок дії кредиту потрібно, щоб вам було не менше 21 року, в свою чергу для його закінчення необхідний пенсійний вік, який відрізняється за статевою ознакою.

Для отримання кредиту великим плюсом буде той факт, що ви не змінювали останні півроку місце роботи.

Для оформлення позики потрібно прийти в банк і заповнити анкету. Вона - ваша заявка на отримання грошових коштів в кредит. Потім потрібно очікувати рішення. Попередньо воно є, якщо ви оформляєте кредит онлайн.

Основний документ - паспорт, додатково можна надати водійські права, свідоцтво (пенсійне) або інші документи, які вимагаються в банку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж