Переваги квартири-студії

PDF Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 18:43

Квартира-студія дійсно коштує менше звичайної. «Чому» допомагає розібратися svitlopark.com.ua!

Площа. Сама по собі вартість квадратного метра в такій квартирі порівнянна з вартістю метра в однушках, розташованих в тому ж ЖК. Бюджет покупки зменшується не за рахунок ціни квадратного метра, а за рахунок зменшення кухонної зони квартири. Тобто, окрема кухня просто не передбачається. Це дозволяє зменшити витрати на 20-30 відсотків.

Ремонт і експлуатація. Чим менше в квартирі стін, тим менше грошей ви витратите на ремонт, це очевидно. Тим більше, що для студії чисто стилістично добре підходять ремонти в мінімалістському стилі. І, відповідно, чим менше площа квартири, тим менше витрати на комунальні платежі. У тому випадку, звичайно, якщо ви не будете без перерви лити воду і палити електрику.

Попит. Зазвичай попит на однокімнатні квартири все-таки більше, ніж на студії, тому забудовник може піти на поступку і дати вам більшу знижку, ніж якби ви купували однушку. Звичайно, такий варіант пройде не в будь-якому житловому комплексі. Наприклад, при продажу елітної нерухомості взагалі особливо не прийнято давати знижку. Але для комфорт-класу і економ це актуально.

Додаткові бонуси покупки квартири-студії.

Легше робити ремонт. Досить просто пофарбувати стіни і додати в обстановку яскравий текстиль.

Простіше і швидше робити прибирання. Особливо, після веселих вечірок. :)

Якщо ви дуже сильно любите домашніх тварин і готові підбирати на вулиці кожного ліпшого кошеня, то розмір вашої маленької студії може зупинити вас. Тому що два котика - добре, а три - вже ярмо. Особливо в студії. :)

Якщо ви не готові до несподіваного візиту мами вашої другої половинки, яка (мама, а не половинка)) тільки на пару днинки погостювати з Вологди, то студія може стати вагомим аргументом проти падіння на вашу думку не тільки мами, але і інших інших друзів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж