Що таке квартира-студія і чому студії коштують так дешево?

PDF Друк
Понеділок, 11 червня 2018, 18:39

В останню пару років на ринку нерухомості, що будується житлової нерухомості з'являється все більше квартир-студій. Багато в чому це пов'язано з тим, що молодим людям стало важче придбати "повноцінну" квартиру, а нескінченно витрачати гроші на знімне житло теж не хочеться. Студія представляється таким собі компромісним варіантом на перших порах. Читайте нашу статтю від cityhouse.com.ua/, щоб зрозуміти, чи підійде студія особисто вам і чи справді вона коштує дешевше.

Студія - це такий тип квартири, в якому відсутні внутрішні перегородки між усіма кімнатами і кухнею. Тут відгороджені тільки ванна і туалетна кімната, які часто бувають суміщені. Вперше таку квартиру придумав архітектор Міс ван дер Рое в двадцятих роках минулого століття в США. Зазвичай простір, вільний від всіх перегородок, віддають перевагу молоді люди і творчі особистості. У класі економ і комфорт студії часто бувають невеликими, а в елітки можуть бути будь-якого розміру. І якщо в перших двох випадках покупка студії - часто питання економії, то елітна студія передбачає особливий стиль життя - вільний від готування і необхідності ділити житло з іншими членами сім'ї. Іноді студії роблять з радянських хрущовок - так, квартирка, де насилу тулилося троє, а то і більше осіб, може стати цілком затишним і просторим простором для одного.

В яких випадках вам не варто купувати студію?

Якщо ви збираєтеся часто готувати вдома. Будь-який різкий запах кухні швидко оживляти все тканини, дивани, одяг і навіть шпалери. Сучасна потужна витяжка допоможе впоратися з цією проблемою, але не повністю. Так що, якщо ви не уявляєте собі життя без того, щоб приготувати на вихідних яблучний пиріг за бабусиним рецептом, то студія, швидше за все, не ваш варіант.

Якщо у вас є діти. Молодим батькам іноді і в звичайній квартирі хочеться трохи сховатися від дітей, щоб відпочити, посидіти в тиші або, навпаки, побути з гостями. У студії, після того, як малюк засне, вам доведеться ходити навшпиньки і розмовляти пошепки, щоб не розбудити його. Загалом, ви і зовсім забудете про особистий простір, яке так необхідно кожному.

Якщо ви інтроверт і збираєтеся оселитися в студії з зі своєю другою половинкою. Не секрет, що простір формує сценарії поведінки, які в ньому реалізуються. І добре, якщо ви і так любите спілкуватися без перерви і мрієте бути разом весь вільний час. Але якщо це не так, то студія для двох стане вашим персональним пеклом. Це можливо, як тимчасовий варіант, але вкладати гроші в покупку не варто. Краще вже трохи підкоп і придбати однушку з просторою кухнею.

В якому випадку студія підійде вам точно?

Якщо ви хочете жити в окремій квартирі і не хочете витрачати гроші на оренду, але при цьому багато працюєте, вчитеся і взагалі ведете активний спосіб життя. Для однієї людини студія - цілком прийнятний варіант.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж