Як вибрати квартиру в новобудові: вибираємо квартиру правильно

PDF Друк
П'ятниця, 08 червня 2018, 16:36

Очевидні переваги новобудов parkovyozera.com.ua напевно вам вже відомі, тому ми зупинимося на підводних каменях, які за відсутності потрібної інформованості здатні зіпсувати враження від покупки і перетворити радість в розчарування. Ми поговоримо про недоліки новобудов.

Ваша нова квартира з чистової обробкою здана вам «під ключ» сумлінним забудовником? Можливо, в цьому випадку ви зможете уникнути частини проблем, зазначених у списку мінусів квартир в новобудовах:

Ремонт з нуля при чорнової або предчистовой обробці обходиться в кругленьку суму.

Часто після відходу будівельників мешканці виявляють в новій квартирі незначні щілини, дірочки або проломи в віконних отворах або стінах. Ці недоліки вам доведеться усувати самостійно.

Монтаж та встановлення сантехніки, електропроводки, плити, вимикачів і розеток ляже на ваші плечі.

Через кілька років проживання в квартирі неприємним сюрпризом може стати поява незначних тріщин у стелі або стінах - все нові будинки дають усадку і рухливість статичних конструкцій помітна не відразу.

Який будинок вибрати?

Плануючи покупку квартири в новобудові в Москві, добре б визначитися з типом побудови будинку. Будівництво буває цегляна, панельне і монолітне. Що з цього краще, що гірше, які відмінності і що підійде саме вам? Підемо по порядку.

Цегляні будинки.

Будуються з керамічної або силікатної цегли. Керамічна цегла дорожче, міцніше, має гарну термо- і вологостійкість, відмінно переносить перепади температур, чого не скажеш про силикатном: з перепадами температур тут все набагато гірше, тому і будують будівлі з них рідко. Якщо, нишпорячи по сайтам в пошуках нової квартири, ви натрапили на дешевий варіант в цегляному будинку - зателефонуйте забудовнику і дізнайтеся у нього, з якого цегли будується будинок, нехай покаже проектну документацію. Якщо з'ясується, що це силікатна цегла, то, як у фільмі «Покровські ворота», цей забудовник «Сумнівний, сумнівний ... Я б йому не довіряв!» Якщо будинок будується з керамічної цегли, то це відмінний варіант, але будьте готові і до хорошим вкладенням. Цегляні будинки в середньому на 20% дорожче монолітних. Жити в цегляному будинку - задоволення не з дешевих, але зате і «на століття», як люблять повторювати наші батьки, приводячи в приклад цегляні будинки СРСР. Вони мають рацію - керамічна цегла відноситься до числа найбільш довговічних матеріалів, термін його служби складає близько 150 років, такі будинки вважаються найбільш комфортними для проживання через хорошу теплотривкості і звукоізоляції.

МІНУСИ:

Дорожнеча.

Якщо ви зважитеся на покупку квартири в цегляній новобудові, будьте готові чекати довше: такі будинки будуються повільно, дотримання термінів залежить від безлічі умов включаючи погоду і кваліфікацію мулярів, адже цегляний фасад повинен бути не тільки міцним, але і красивим! Не готові чекати довго, і взагалі занадто дорого? Спробуйте розглянути варіанти монолітних новобудов.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж