На готовеньке: купувати квартиру з обробкою або відразу з обробкою і меблями?

PDF Друк
П'ятниця, 08 червня 2018, 16:05

Згідно з дослідженнями аналітиків, близько 70% потенційних покупців середнього класу хочуть придбати житло саме з готовою обробкою - або з обробкою «white box». Це коли квартира здається зі стяжкою на підлозі, розводкою електрики, води і каналізації, вирівняними стінами і т.п. Залишається тільки постелити підлогове покриття, поклеїти шпалери і зробити ванну і санвузол. Чорнова обробка сьогодні майже нікого не цікавить - за винятком тих, хто сильно обмежений в коштах або ж, навпаки, планує зробити дизайнерський ремонт.

Які плюси обробки від забудовника?

Можна відразу заїжджати в квартиру semycvit.com, не витрачаючи гроші, сили і час на ремонт. Якщо житло береться в іпотеку, виходить, що вартість ремонту вже включена в кредит і в цьому випадку новосілля не буде таким шоком для бюджету.

Якщо будинок здається з обробкою, в ньому не буде так шумно в перший час після заселення. Звичайно, хтось візьметься переробляти ремонт, але таких будуть одиниці. Це важливий пункт для новоселів з маленькими дітьми.

У ремонту від забудовника є гарантія. Тому якщо у вас вийде з ладу, наприклад, батарея, то керуюча компанія буде лагодити її безкоштовно.

Готова обробка сильно спрощує життя тим, хто не відчуває себе богом дизайну інтер'єру. Часто забудовники пропонують кілька варіантів обробки, яка розроблена професійними художниками і дизайнерами.

Вартість обробки від забудовника, як правило, помітно нижче, ніж ціна самостійна заміна деталей. По-перше, за рахунок оптових закупівель матеріалів. По-друге, за рахунок загальної ціни робіт по обробці - і холів, і квартир. По-третє, за рахунок детального і точного прораховування витрат вперед. Не секрет, що коли ми робимо ремонт самостійно, наші початкові очікування про його ціну ніколи не виправдовуються.

У хороших забудовників прийнято робити шоу-руми, де обробку можна подивитися і «помацати». Якісний професійний ремонт від девелопера допоможе уникнути помилок, які неминучі в квартирах, де ремонт роблять новосели - самі, як можуть.

Є й мінуси готового ремонту:

Якщо ви не уявляєте своє життя без авторського дизайну інтер'єру, то краще вже планувати ремонт самостійно. У готових рішеннях, як правило, обробка робиться скромних, пастельних тонів, щоб підходила майже будь-які меблі та аксесуари.

Готовий ремонт не завжди може виявитися таким хорошим, як хотілося б. Тому краще віддавати перевагу тим проектам, в яких є шоу-руми, щоб не оцінювати якість лінолеуму.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж