Вибрати комерційну нерухомість: як?

PDF Друк
Четвер, 07 червня 2018, 20:26

Інвестиції в нерухомість надійні, але не завжди так вигідні, як хотілося б. При цьому покупка комерційної площі несе ризик повільної окупності. Ви можете здати приміщення в оренду або відкрити там свій бізнес, але скільки часу пройде, поки бізнес почне приносити гроші? Як вибрати площу, щоб відразу отримувати максимальну і стабільний прибуток, поговоримо сьогодні http://vidradnyi.com.ua/.

На що звертати увагу

В першу чергу, потрібно вибрати місце. Якщо розташування вибрано з поганою транспортною доступністю в малолюдному місці, то і відвідувачів буде мало, і прибуток буде мінімальна. Важливо враховувати пішохідні і транспортні потоки.

Друга причина невдалих вкладень у комерційну нерухомість - неправильний розрахунок часу, коли купувати квадратні метри. На етапі котловану вартість площі нижче, хоча є ризики затримки введення в експлуатацію. Після того як будинок зданий, купити нерухомість дешево вже не вийде, зате можна відразу ж робити ремонт, відкривати магазин або здавати площа в оренду.

Архітектура і обробка всередині холів також грають роль. Саме красива картинка привертає увагу покупця: авторські фасади, панорамні вікна, високі стелі.

На перших поверхах обох проектів є комерційні приміщення. Крокова доступність від популярних місць відпочинку, метро і розташування в районах з розвинутою інфраструктурою сприяють високій ліквідності квадратних метрів, обраних під бізнес.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж