Зручності на території ЖК

PDF Друк
Середа, 02 травня 2018, 18:35

Небагато людей після гарного відпочинку полюбляють їздити на автомобілі. Адже це означає, що одній людині з компанії доведеться стримувати себе, обмежувати у деяких розвагах та напоях.

А якщо похід на природу буде поряд із будинком? І не просто шашлики, а повністю продуманий процес, нарешті без багатогодинного пошуку дров та слабких намагань розпалити багаття. Жилий комплекс «Світлопарк» http://svitlopark.com.ua
надає своїм мешканцям територію і обладнання для смаження м'яса і активного відпочинку неподалеку від власного дому.

Тепер для того, щоб організувати пікнік із друзями, абсолютно непотрібно напружуватися: купити м'ясо в супермаркеті, що знаходиться на території ЖК. Поставити автомобіль на надійний паркінг, що охороняється. Зібрати необхідні речі та піти в зону барбекю – саме там триватимуть веселощі.

Для власників домашніх улюбленців теж є всі умови: спеціальна територія для вигулу домашніх тварин обладнана за останніми технологіями. Отож бо, прогулянка з улюбленим псом перетворюється на справжнісіньке задоволення. На тій території можна не тільки вигуляти тварину, але і знайти нові корисні знайомства з власниками інших тварин.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж