Особливості працевлаштування в Польщі

PDF Друк
Вівторок, 26 вересня 2017, 19:52

Завдяки вдалому працевлаштуванню в Польщі є хороша можливість підзаробити. Чому варто обирати цю країну? З точки зору умов праці та оплати роботодавці з цієї країни пропонують хороші умови. До будь-якого містечка Польщі можна легко добратися, а мову легко зрозуміти навіть тим, хто не знає польської. До речі, є багато вакансій для людей без знання мови. Це теж перевага. Взагалі робота в ЄС може принести дохід вдвічі, а часто й утричі більший, ніж можна було б отримати у нас. Тому багато людей надає перевагу саме легальному працевлаштуванню у цій країні. Як знайти хорошу офіційну роботу? Чому краще звернутись до кадрової агенції? Чи необхідно буде відкривати робочу візу в Польщу? Давайте розбиратись.

Чому краще звернутись до кадрової агенції?

Варто зрозуміти, що пошук через Інтернет є ризикованим, особливо коли йде мова про роботу за кордоном. Ви ніяк не зможете бути впевненими, що, потрапивши за кордон, вам запропонують саме ту роботу, яку обіцяли. А оплату взагалі можуть видати в кінці на свій розсуд. Вирішенням цього питання є пошук роботи саме від роботодавців, причому із підписанням трудового договору одразу в Україні. Підшукати хорошу вакансію, підписати контракт допоможуть спеціалісти кадрової агенції. Таке працевлаштування в Польщі є повністю безпечним та не несе ніяких ризиків: https://visa-pro.com.ua/. Навіть у разі, якщо умови праці на обраній посаді якимось чином вас не влаштують, ви зможете контактувати з представником агенції та змінити роботу. Варто сказати, що посади пропонують як для чоловіків,так і для жінок та дівчат, для сімейних пар та для студентів, які зазвичай шукають літній заробіток. Пропонуються і сезонні роботи. Наприклад, ви можете поїхати працювати на осінь, на зиму або на літо. Що потрібно, аби бути впевненими, що ви отримаєте ту роботу, на яку очікували? Чи обов’язковою є робоча віза в Польщу, щоб працювати в цій країні?

Відкриття візи та підписання договору

Одразу підкреслимо, що робоча віза в Польщу є обов’язковою, якщо ви маєте намір працювати у цій країні. Відкрити її допоможуть спеціалісти кадрової агенції: https://visa-pro.com.ua/robocha-viza-v-polshhu-ta-shengen. Вони підкажуть всі нюанси щодо оформлення документів. Кадрові агенції також допомагають у відкритті національної візи, гостьової візи, візи на закупи, туристичної візи та візи для студентів. Якщо говорити про відкриття робочої візи, то звичайно, попередньо вам потрібно обрати вакансію, яка вас буде влаштовувати. У разі необхідності буде проведено співбесіду з роботодавцем. Далі потрібно подбати про підписання трудового договору про працевлаштування в Польщі. Це також робота спеціаліста з агенції. Після успішного підписання ви будете чітко знати свої обов’язки та рівень оплати праці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж