У дизайн-салонах ви знайдете різноманітні форми фонтанів

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 11:51

У салонах ви знайдете різноманітні форми фонтанів - починаючи від маленьких зі штучної кераміки, сланцю, майже настільних моделей, закінчуючи грандіозними спорудами. Особливою прикрасою інтер'єру є фонтани ручної роботи з цінних порід каменю.  У дизайн-салонах ви знайдете різноманітні форми фонтанів

У дизайн-салонах ви знайдете різноманітні форми фонтанів - починаючи від маленьких зі штучної кераміки, сланцю, майже настільних моделей, закінчуючи грандіозними спорудами. Особливою прикрасою інтер'єру є фонтани ручної роботи з цінних порід каменю. У кожному такому фонтані є вишукані каміння, привезені з далеких країн, в яких, можливо, ви колись бували. Сучасні садові і підлогові фонтани - це історія, що триває століття: це частина архітектури, що увібрала в себе пишність античності і розкоші, що відбила своєрідність Парижа і останні тенденції сучасності. Сьогодні ваш вибір не обмежений, ви легко підберете фонтан, який органічно впишеться в унікальне особистий простір, створивши неповторний шарм. Створюючи ці особливі декоративні фонтани, майстри черпали натхнення у природи. Витончений і вигадливий, такий фонтан стане справжньою перлиною інтер'єру, він розбудить емоції і змусить мріяти.

Прикраса інтер'єру є першою і головною функцією бульбашкових колон, будь-яке приміщення вони перетворюють на чарівне місце. Рухаються усередині водних колон бульбашки, легкий шелест води, мінлива гра кольору - спостерігати за цією чарівною феєрією можна нескінченно. Повітряно - бульбашкові конструкції - це унікальне дизайнерське рішення, що дозволяє надати атмосфері вашого будинку легкість, розвантаживши її від сірих буднів.

Створити атмосферу тепла і затишку зможуть вироби з гімалайської солі. Унікальний за своїм складом та енергетиці природний мінерал іонізує повітря в приміщенні. Повітря збагачується і стає чистим, як у соляних печерах. Соляна лампа дуже благотворно впливає на здоров'я людини: сприяє спокійному сну, знімає втому, зменшує вплив електромагнітних полів. Спостерігаючи за м'яким світлом, що випромінює лампою, ви абсолютно забудете, що на вулиці холод. Вам не захочеться залишати свій затишний будинок, в якому елементи декору поєднують в собі зовнішню красу і користь, прикрашають і дарують гармонію.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити