Влада намагається не допустити другої хвилі грипу на Волині

PDF Друк
Вівторок, 09 лютого 2016, 12:42

Від учора у загальноосвітніх школах міста Луцька відновлено навчання. Повернулися за парти й учні решти міст обласного значення волинського краю, а також декількох районів, як от Володимир-Волинського, Горохівського, Камінь-Каширського, Ківерцівського, Ковельського, Локачинського та Шацького.

Про це під час оперативної наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчика інформувала його заступник Світлана Мишковець. За її словами, епідеміологічна ситуація в регіоні упродовж минулого тижня покращилась:

– Станом на 5 лютого захворюваність грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями серед населення  області залишається на високому рівні, епідемічний поріг перевищено в 2,2 рази. При цьому  протягом тижня кількість хворих дещо зменшилась, захворіло 14 667 осіб, що на 1 063  менше  попереднього тижня. Протягом 5 тижня року госпіталізовано – 475 хворих        (проти 553 за попередній тиждень), з них 284 (60%) – діти до 17 років. Кількість  випадків тяжких гострих респіраторних інфекцій  протягом п’ятого тижня зменшилась в півтора  рази (94 випадки проти  148).

Загалом, згідно з наданими Держсанепідслужбою України в області даними, з початку епідемічного сезону більше 106 тисяч мешканців регіону звернулися до медичних закладів зі скаргами на симптоми грипу та ГРВІ. Це становить 10% населення Волині. З них 3,5 тисячі хворих були госпіталізовані. Варто зазначити, що більше 60% тих, хто потрапив до лікарні чи загалом захворів на грип, – діти віком до 17 років.

– Як вже відомо, померло 8 осіб з підозрою на грип, – констатувала Світлана Євтихіївна. – У двох випадках наявність вірусу в крові підтверджено. Щодо інших зразків, то вони наразі досліджуються.

Насамкінець заступник голови обласної державної адміністрації повідомила, що оновлені результати щоденного моніторингу, котрий здійснюється Держсанепідслужбою України в області, будуть відомі після 10 години ранку.

Відтак, сьогодні, о 15.00 голова облдержадміністрації Володимир Гунчик ініціює проведення розширеної наради щодо питань епідеміологічної ситуації в регіоні, під час якої проаналізують проходження першої хвилі грипу. Окрім цього, учасники зустрічі обговорять заходи, котрі слід ужити органам влади та місцевого самоврядування задля запобігання активізації другої хвилі грипу на теренах області, а також проаналізують стан забезпечення медикаментами мешканців області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити