Обурений новиною про повістку чоловік вигнав військових з села

PDF Друк
Середа, 03 лютого 2016, 11:53

Вочевидь у чоловіка була своя думка і щодо військових, і щодо мобілізації, але наразі, за його дії, він відбуває строк.

Луцьк

Ще у серпні 2015 року в одному із сіл Луцька стався непередбачуваний інцидент: чоловік вигнав із села військових, які вручали повістки.

Того дня чоловік повернувшись додому від односельчанина, дізнався від рідних про те, що його викликають військові, аби вручити повістку, на що чоловік не на жарт розлютився. Та попри це, він таки зібрався і приїхав в село Великий Курінь, аби розібратися із почутим.

Коли ж чоловік таки знайшов тимчасовий пункт дислокації військових з Маневицько-Любешівського ОРВК він почав вимагати від військових, аби ті надали йому документи, де зазначені прізвища тих, хто мав би отримати повістку. Але військові намагалися спочатку з’ясувати з яких причин чоловік хоче отримати документи, які не призначені для громадських. Та чоловік з погрозами вирвав папери, і побачивши у списках себе почав репетувати, і погрожувати військовим, аби ті забиралися геть з їх села. Останні змушені були покинути населений пункт.

Але на цьому історія не завершилась, адже за подібну поведінку передбачається покарання. Саме тому було відкрите кримінальне впровадження. Але чоловік паралельно сам подав заяву про те, що визнає свої дії протизаконними.

Таким чином, суд присудив чоловіку позбавлення волі строком на 5 років, з однорічним іспитовим строком.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити