На Волині люди масово купують ліки проти грипу

PDF Друк
П'ятниця, 22 січня 2016, 14:48

З полиць зник один із найефективніших препаратів  проти грипу, а серед населення сіється паніка.

ліки

«Сьогодні, я не зміг знайти в жодній аптеці один дуже дієвий препарат проти грипу – «Таміфлю». Та не це мене найбільше вразило.  А те, що люди готові віддати подвійну ціну, аби лишень його придбати. Ми і так втрачаємо людей через те, що вони пізно починають лікування, або займаються самолікуванням, а тут таке от» - говорить на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства  Сергій Сівак.

Але інформацію спростував Начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк. Саме він звітував про те, що в заклади медичної допомоги, та лікарні вже частково забезпечені даним препаратом. Крім того, він зауважив, що «Таміфлю» призначають далеко не всі пацієнтам, і він радить без призначення лікарем ним не зловживати, адже це не просто дієві ліки, а дуже сильний препарат, який має багато протипоказань.

Довідка

«Таміфлю» - сильнодійний препарат, який використовують для лікування грипу типу А. середня вартість однієї упаковки ліків  - 800 грн.

Нагадаємо, що від вірусу AH1N1, або як ще його називають «свинячим» вже померло понад 500 українців, двоє яких з волинської області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити