Якою буде зима 2015?

PDF Друк
Вівторок, 06 січня 2015, 20:20

погода луцькПоки що погода по всій Україні досить тепло, але все ж всі намагаються спрогнозувати, яка ж буде зима цього року. Так от сучасні прогнози, хоч і не можуть дати 100% точність, але сходяться на тому, що ця зима буде довгою і холодною.

Одними з провідних фахівців-кліматологів є Олена Воскресенська. Вона є фахівцем Морського гідрофізичного інституту. Вона стверджує що всі прогнози вказують на сильний холод в кінці січня - початку лютого 2015 року. Це пов'язують з аномальним поведінкою Тихого Океану. Вчені стверджують, що його загальна температура збільшилася на градус, а це означає, що великі повітряні маси хлинуть на Україну. Температура в зиму буде опускатися до -30 градусів у січні. Хоча, не дивлячись на сильний холод сніг не обіцяють - тільки сильні вітри.

А ось синоптики сходу, зокрема Леонід Горбань, обіцяють не тільки холодну, але й дуже сніжну зиму. На сході все засипле снігом. Обіцяють, що його буде багато, як ніколи.

Однак на новий рік нам також обіцяли низькі температури, але не у всіх областях України це збулося. Астрологи обіцяють неспокійний час з великою кількістю природних катаклізмів на протязі не тільки зими, а й всього року. Але й вони вважають, що зима 2015 буде холодною.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити