Школярка з Волині стала найкрасивішою в Україні

PDF Друк
Понеділок, 05 січня 2015, 23:25

конкурс краси дітиАнюта Климовец не проста дівчинка. Їй десять років, а вона за плечима вже має такий досвід, якого немає у багатьох дорослих дівчат. Перший раз вона взяла участь у конкурсі краси ще в 2009 році і з того часу активно цим займається. А цього року Аня перемогла на конкурсі «Перша принцеса планети - 2014».

Для Ані та її мами це вже сорок дев'ятий конкурс. У ньому Аня перемогла у віковій категорії від 7 до 16 років. Зараз вона найкрасивіша Україночка року. Мама каже, що донька отримує задоволення від показів і участі в конкурсах. Вона дивується, що дорослі моделі рідко можуть витримати таку кількість часу примірок, зйомок і прикладів. Така витримка знадобиться їй у житті, незалежно від того, чим вона захоче займатися після. Крім цього Аня ходить на вокал і танці, а в цьому році пішла ще в модельну школу.

Незважаючи на всю складність конкурсу, Аня встигла ще й взяти участь у показі в Києві. Аня добре ставиться до суперниць конкурсанткам. На конкурсі вона познайомилася з дівчинкою з Житомира. Вона брала участь у молодшій категорії, потім з'ясувалося, що у неї немає красив  ої сукні і туфель для показу і Аня попросила тата поїхати з Житомира в Луцьк, що б привезти плаття дівчинці.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити