Майю Москович нагородила Верховна Рада за патріотизм

PDF Друк
Субота, 03 січня 2015, 16:50

кнопкодави в радіМайю Москович нагородили за чималий внесок у патріотичний рух. Вона зробила свій внесок у парламентаризм та місцеве самоврядування. Зараз ця дівчина займає пост глави молодіжної громадської організації «Національний альянс».

Ця дівчина стала відома на всю Україну ще коли починався Євромайдан. Вона брала активну участь у всіх акціях протесту, особливо відрізняючись на Волині. Тоді вона не раз піддавалося арештам. Управління УМВС України того часу відкрило дві кримінальні справи на Майю. Вона стала справжнім політичним опонентом режиму, що призвело до домашнього арешту. Вона одна з перших носила електронний браслет, який дозволяв відслідковувати її місце знаходження.Про це багато статей у інтернеті.

Коли закінчилися часті акції протесту і революційний рух, Майя пішла добровольцем на фронт. На даний момент вона служить в національній гвардії України, а саме в батальйоні імені Кульчицького.

Майя нещодавно відсвяткувала свій двадцять п'ятий день народження перебуваючи на фронті. На своїй сторінці в соціальних мережах заздалегідь подякувала людям за привітання. Вона часто викладає фото померлих побратимів і малюнки, які надсилають діти.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити