Вахтанг Кіпіані відвідає Луцьк

PDF Друк
Четвер, 30 березня 2017, 11:06

Вахтанг Кіпіані – відомий український журналіст, публіцист, історик. Це людина, яка пережила досить багато в професійному плані, він має чим поділитись та що розповісти людям. Говоритиме на різні теми, проте багато людей вважають, що це дійсно варто послухати, адже це не просто журналіст чи історик, це дуже розумка людина, з своїм баченням всього. Він може розповісти багато цікавих речей, тому варто прийти та послухати.

Зустріч запланували на 5 квітня, – повідомляють у прес-службі СНУ ім. Лесі Українки. Усіх охочих поспілкуватися із ним запрошують у бібліотеку СНУ, яка знаходиться за адресою: вул. Винниченка, 30 а. Початок заходу –13:00.

Можна буде не лише слухати промову журналіста, але й задавати запитання, спілкуватись. Це буде відкритий захід, на якому всі бажаючі зможуть поговорити з Вахтангом. Він охоче приймає всі цікаві питання та з радістю дає на них відповіді. Такий захід повинен бути особливо цікавим для студентів-журналістів. Також прийдуть багато вже працюючих в сфері журналістики та історії. Адже ніколи не пізно вдосконалюватись, а саме цей гість може в цьому допомогти. Це буде дуже захоплююче та цікаво, тож приходьте.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити