У Луцьку пройшла виставка дзвіночків

PDF Друк
Середа, 07 січня 2015, 12:41

аудиторія зал5 січня свою колекцію дзвіночків представила дзвонарка Луцька Галина Марчук. Захід пройшов у вигляді виставки в музеї історії Луцького братства. На вітринах було представлено велика кількість декоративних дзвіночків, які збиралися протягом багатьох років і розповідають про історії Луцька. Назва виставці дана актуальна: «Дзвони б'ють - благу вість несуть». На різдвяну експозицію прийшла велика кількість гостей - цінителів мистецтва. Всього в цей день гості могли подивитися на 150 дзвіночків. Кожен з яких унікальний. В основному вони створені в Україні - в різних її областях. Але не мала частина колекції прибула з інших країн, і не тільки з найближчих Польщі чи Білорусі, але і з Австралії та Канади. Кожен з експонатів має свою, особливу історію і сенс.

Перлиною виставки Галина Марчук представила дзвіночок «Благовіст Волині». Таких в Україні всього десять. Вони були створені спеціально для фестивалю в 2012 році Миколою Шавула.

Жанна Миляшкевич, майстер художньої кераміки, внесла свій внесок у велику колекцію, і подарувала дзвіночок своє роботи. Він виготовлений вручну і має вигляд красивої дівчинки - україночки у віночку з букетом квітів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити