У Володимирі-Волинському відкрили ще одну виставку, що показує таємничу історію Волині

PDF Друк
Четвер, 15 жовтня 2015, 10:03

У Володимирі-Волинському урочисто відкрили виставку світлин «Від святої Покрови до Різдва Христового. Віхи відновлення храму».

Матеріали до цієї події довгий час готували співробітники адміністрації Державного історико-культурного заповідника «Стародавній Володимир». Стосувались дослідження історії одного із храмів Володимира-Волинського, а саме таємної діяльності єзуїтських шкіл на території собору Різдва Христового.

Стало відомо що ще наприкінці 18 століття на території собору існували таємні єзуїтські групи, мета яких була навернення людей до католицької віри. З часом їх змінили інші представники цієї віри, тому історія про них з часом почала втрачатись. Собор, на території якого знаходиться виставка має довгу історію від заснування і переходу до католицької церкви, потім до православної, а пізніше знову до католицької. В радянські та воєнні часи собор піддавався руйнуванню.

Українська земля зберігає в собі безліч таємниць історії різних культур, яку нащадки будуть досліджувати ще не один вік.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити