Стартував тиждень торгів сучасним мистецтвом у Лондоні

PDF Друк
Субота, 04 липня 2015, 17:38

Хто б міг подумати, що так швидко почалися торги за творами сучасного і післявоєнного мистецтва. Це справжній та вишуканий захід стартував тридцятого червня цього року. Були виставлені на продаж різні, так би мовити - раритети. Відкрили даний тиждень вже всім відомий аукціонний дім « Christie's ». Основними лотами стали роботи Френсіса Бекона, Герхарда Ріхтера, Зигмара Польці.

Найдорожчим полотном на аукціоні став «Ескіз до голови Ізабель Росторн і Джорджа Дайера» , бо воно коштувало приблизно дванадцять мільйонів фунтів стерлінгів. Були й дуже круті лоти, які коштували трохи дешевше - близько семи мільйонів. Даний тиждень відвідують не тільки зірки і знаменитості, але й уся вища спільнота, хто дуже любить живопис, культуру, традиції і мистецтво в цілому. За всі роботи в цілому організатори хочуть виручити не менше ніж 143 мільйони. Ми будемо тільки дуже раді, якщо їм це реально вдасться.

Одні з найдорожчих лотів, все- таки порахували саме лоти Френсіса Бекона, бо всі були оцінені досить-таки дорого, високо і продані також одразу. Можна сказати, що всі суми дуже великі, тому звичайні люди можуть тільки бути присутніми і подивитися на весь цей захід зі сторони.

dni24.com


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити